Ettevõttest

Kas teadsid, et raseerimine ei pea olema igapäevane rutiin, vaid võib kujuneda Sinu jaoks ainulaadseks võimaluseks iseendale aja leidmiseks?

Tänapäeva kiire elutempo juures kipume tihti unustama töö, argielu ja muude "tähtsate" tegevuste kõrvalt kõige tähtsama ehk iseenda. Tihtipeale ei märka me enam, kuidas kõrvaltnäha "tavalised" tegevused nagu habeme ajamine, raseerimine jms võiksid tegelikult meie jaoks olla hetked, mida kasutada lihtsalt mõtete lennutamiseks, naudinguks või energia kogumiseks.

2013. aastal otsustasime luua veebipoe Parfumer.ee ja oma meeskonnaga rohkem kui sajandi vanuse ajalooga tootjate poolt valmistatud kvaliteetseid raseerimistooteid maale tooma hakata, et anda inimestele võimalus taasavastada enda jaoks pealtnäha "tavaline" tegevus nagu raseerimine.


 

Tutvuge meie laia tootevalikuga juba täna: http://www.parfumer.ee

Parfumer.ee veebikeskkonna omanik ning juriidiline esindaja on ettevõte Sector Networks OÜ, mis on asutatud aastal 2005.

Ettevõtte nimi: Sector Networks OÜ
Reg. nr.: 11183721
E-post: info@parfumer.ee
Telefon: +372 5664 7889
Aadress: Laki 14A, Tallinna linn, Harju maakond, 10621

Soovime Teile omaltpoolt meeldivaid ostuelamusi ning kõik täiendavad küsimused on tere tulnud meie e-posti aadressile: info@parfumer.ee.


 


 

© 2015 Parfumer.ee (Sector Networks OÜ) | info@parfumer.ee
maksekeskus visa mastercard